Salı, Temmuz 23

MauroGalatasaray ile aile olmaya devam edeceğiz

Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara, sosyal medyada ayrılık iddialarıyla gündeme geldi. Yabancı basına yansıyan suçlamalara göre Nara, başarılı futbolcuya boşanma davası açtı. Boşanma haberinin gündeme gelmesinin ardından Wanda Nara sessizliğini bozdu ve ayrılığı doğruladı.

2008 yılında Maxi Lopez ile evlenen Wanda Nara, kocasını Mauro Icardi ile aldattı. Lopez’den boşanan Wanda Nara, daha sonra Mauro Icardi ile evlendi. Icardi ile ilk tanıştığında Maxi Lopez ile evlenen ve üç çocuk sahibi olan Nara, daha sonra Lopez’den boşanarak çocuklarının velayetini aldı. Boşandıktan sonra ünlü futbolcuyla ilişkiye başlayan Wanda’nın Mauro’dan iki çocuğu vardı.

EŞİNİ TAKİP ETTİ!

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi, kariyerinde olduğu gibi eşi Wanda Nara ile de sık sık gündeme geliyordu. Son olarak 37 yaşındaki Wanda Nara, yakın zamanda Icardi’yi sosyal medyada takip etmeyi bıraktı. Ünlü ismin bu hamlesi Arjantin basınında boşanmayla ilgili iddialara neden oldu.

dfggfdfd

Daha önce defalarca ayrılıp barışan çift için yeni bir iddia ortaya atılırken Wanda Nara, boşandıkları iddialarını sosyal medya hesabından doğruladı.

“MAURO İLE AİLE OLMAKTAN VAZGEÇMEYECEĞİZ”

Nara ayrılığını şu sözlerle duyurdu;

“Televizyonda ya da internette gerçek dışı şeyler görmeye ihtiyacım var. Ama bunu kabul ediyorum çünkü bu kötü bir şey ve benim kişiliğimin bir parçası. Ayrılmaya karar verdim ama Mauro ile aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Değildi.” Aşk varken daha fazlasını denemek bir hata, hiçbir şeyden pişman değilim, bu ikili hayatım” En güzel yıllarımı verdim ama bugün yalnız kalmak zorundayım. Hiçbir suçlu ya da üçüncü taraf yok, ilişkimiz her zaman göründüğünden daha güçlü oldu. dışarıdan bakıldığında Önceliğim her zaman çocuklarım olmuştur ve bugün bana gösterdiğiniz saygıdan dolayı size her zamankinden daha çok teşekkür ediyorum.”

Euro 2024
F.Bahçe'ye sezon öncesi yenilgi!F.Bahçe’ye sezon öncesi yenilgi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu
Antalya Haber Sunucu
meritking