Perşembe, Temmuz 18

Antalyaspor’un İsrailli futbolcusu Sagiv Jehezkel, ülkesinde çoşkuyla karşılandı

Soruşturma kapsamında gözaltına alınan İsrailli Antalyasporlu futbolcu Sagiv Jehezkel, savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

REKLAM

Trabzonspor maçında attığı gol sonrası eylemleri nedeniyle açılan soruşturma kapsamında tutuklanan ve savcılık sorgusunun ardından serbest bırakılan İsrailli Antalyasporlu futbolcu Sagiv Jehezkel, A’nın döndüğü ülkede bir grup taraftar tarafından coşkuyla karşılandı.

Bu sabah Antalya’dan ayrılan Jehezkel, küçük özel uçakla indiği havalimanında İsrail bayrağını kucakladı.

Havaalanından ayrılırken birçok taraftar, İsrailli futbolcunun ayrılışını alkışladı ve bayrak salladı.

İsrailli futbolcu, havalimanından ayrılmadan önce yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: “Dünyada İsrail gibi bir ülke yok. “Burada olduğum için çok mutluyum, ülkeme gelmek için sabırsızlanıyordum” dedi.

Bitexen Antalyaspor-Trabzonspor maçında gol sonrası yaptığı hareketler nedeniyle Sagiv Jehezkel hakkında Antalya Başsavcılığı tarafından adli soruşturma başlatıldı.

28 yaşındaki İsrailli futbolcu, il emniyet ekiplerince “halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçunu işlediği gerekçesiyle tutuklanarak savcılıktaki sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu Sponspor Bağlantılar: bugün vefat edenler- günlük burç yorumları- Toros Edaş Elektrik Kesintisi - Son Dakika Bursa -
Antalya Haber Sunucu